SIDOBORD, 2 stycken, 1900-tal.

4426380. SIDOBORD, 2 stycken, 1900-tal.

Höjd 73 samt 70 cm
Längd 70 samt 53 cm
Bredd 51 samt 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 samt 70 cm
Längd 70 samt 53 cm
Bredd 51 samt 53 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 220