BOKHYLLA, mahogny, 1950-tal.

BOKHYLLA, mahogny, 1950-tal.
442615. BOKHYLLA, mahogny, 1950-tal.

Med hyllor, skåpdel samt lönnhyllor och utdragbar skrivdel. Längd 95 cm. Bredd 40 cm. Höjd 200 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 557