TOM DIXON. Takarmatur "Mirror Ball Lamp" 2000-tal.

4426154. TOM DIXON. Takarmatur "Mirror Ball Lamp" 2000-tal.

Diameter ca 50 cm. Höjd ca 64 cm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, slitage.

Antal besök: 334