DAGBÄDD, 1960-tal.teak.

DAGBÄDD, 1960-tal.teak.
4426136. DAGBÄDD, 1960-tal.teak.

Höjd ca 34cm-42 cm inkl madrass.
Längd ca 199 cm.
Bredd ca 80 cm.

Bruksslitage, samt sliten madrass. Se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 199 cm.
Bredd ca 80 cm.

Antal besök: 432