KLAFFBORD, ek, 18/1900-tal.

KLAFFBORD, ek, 18/1900-tal.
4426135. KLAFFBORD, ek, 18/1900-tal.

Längd från ca 43 - 105 cm med båda klaffar utfällda, bredd 86 cm, höjd 73 cm.

Bruksskick. Märken. Stötmärken. Åldersmässigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 348