SOFFBORD, Carlsson& Co, Bengtsfors.

4426111. SOFFBORD, Carlsson& Co, Bengtsfors.

Höjd ca 55 cm.
Längd ca 140 cm.
Bredd ca 85 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm.
Längd ca 140 cm.
Bredd ca 85 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 187