BENGT WINBERG. "Jordsymbol", olja på duk, signerad samt daterad -69.

442610. BENGT WINBERG. "Jordsymbol", olja på duk, signerad samt daterad -69.

Dagmått 49 x 60 cm.
Falsmått 50 x 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 49 x 60 cm.
Falsmått 50 x 62 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 290