ARNOLD "NOLLE" SVENSSON. olja på duk, "Simrishamnskust II".

4426029. ARNOLD "NOLLE" SVENSSON. olja på duk, "Simrishamnskust II".

Signerad Nolle och daterad 1997.
Rammått 30x38cm.

Bruksskick.

Arnold "Nolle" Svensson (1915–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 30x38cm.

Bruksskick.

Antal besök: 694