Utdragbart matbord, 1970-tal.

Utdragbart matbord, 1970-tal.
4426027. Utdragbart matbord, 1970-tal.

Rundt bord som kan dras ut, med en förkromad bas och en bordsskiva av laminerat trä.

Tabell ca. Höjd 71 cm, diameter 109 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 371