MATTA, rölakan, troligtvis polen, signerad "L", ca 257 x 204 cm.

442596. MATTA, rölakan, troligtvis polen, signerad "L", ca 257 x 204 cm.

Grå botten.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå botten.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 452