PIGTITTARE, 1800-tal.

PIGTITTARE, 1800-tal.
4425889. PIGTITTARE, 1800-tal.

Höjd: ca 48 cm.
ca 38 x 22 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.
Glas smärre anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 48 cm.
ca 38 x 22 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.
Glas smärre anlupet.

Antal besök: 137