SMINKBORD, 1960-tal.

SMINKBORD, 1960-tal.
4425630. SMINKBORD, 1960-tal.

Valnöt och teak. Uppfällbar skiva samt utdragslåda. Invändigt lackerad. Längd 90, bredd 45, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Saknar spegel.

Gör en kostnadsfri värdering!
4425630. SMINKBORD, 1960-tal.

Bruksslitage. Saknar spegel.

Antal besök: 761