POTTSKÅP, avlutad furu,1900-tal.

4425609. POTTSKÅP, avlutad furu,1900-tal.

1 pottskåp, ca 49 x 44 x 80 cm. Ovansida med lucka. En dörr med ett bakomliggande hyllplan.

Bruksskick. Färgrester. Maskhål. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 277