ALESSANDRO NOCENTINI (1949). Etsning, ”Utan titel, begränsad.

4425528. ALESSANDRO NOCENTINI (1949). Etsning, ”Utan titel, begränsad.

Alessandro NOCENTINI
(1949), etsning, ”Utan titel, begränsad, snygglad och daterad.
Storlek: 50 x 69 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alessandro NOCENTINI
Storlek: 50 x 69 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Antal besök: 117