SEGELBÅTSMODELL, 1900-tal, med ställ.

4425514. SEGELBÅTSMODELL, 1900-tal, med ställ.

Tot. höjd inkl. ställ 122 cm.

Bruksslitage, rigg med enstaka lagning.

Tema

Roland Svensson & Nautika

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot. höjd inkl. ställ 122 cm.

Tema

Roland Svensson & Nautika

Antal besök: 856