EINAR EMLAND. "HAV OCH KLIPPOR".

4425479. EINAR EMLAND. "HAV OCH KLIPPOR".

Olja på duk, signerad, a tergo betitlad, 38x46 cm. Ramens mått ca 41x49 cm.

Krackelyr.

Einar Emland (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Einar Emland (1916–1994)

Antal besök: 246