SERVISDELAR 4 st, keramik, Gustavsberg, Pyro.

4425475. SERVISDELAR 4 st, keramik, Gustavsberg, Pyro.

största bredd 25 cm.

grytan med lock krackelerad inuti,
form med spricka, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

största bredd 25 cm.

Adress

Polhemsgatan 28
392 39 Kalmar
Sverige

Placering
M1
Antal besök: 204