FOTOBELYSNING, 1950/60-tal.

FOTOBELYSNING, 1950/60-tal.
4425349. FOTOBELYSNING, 1950/60-tal.

Längd ca 38 cm.
Bredd ca 14 cm.

Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 38 cm.
Bredd ca 14 cm.

Antal besök: 150