LITOGRAFI, "Björken", Perolof Nilsson, numrerad.

4425344. LITOGRAFI, "Björken", Perolof Nilsson, numrerad.

Etsning. 102/150.

Silverfärgad ram. 26,5 cm x 34 cm.

Lite ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning. 102/150.

Lite ramslitage.

Antal besök: 178