KARMSTOLAR, 4 st, trä/skinn, "Diö", Gemla.

4425334. KARMSTOLAR, 4 st, trä/skinn, "Diö", Gemla.

Höjd ca 80 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.
Djup ca 38 cm.
Bredd ca 45 cm.

Bruksslitage, samt repor, fläckar, slitage på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 80 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.
Djup ca 38 cm.
Bredd ca 45 cm.

Antal besök: 290