GOLVLAMPA, 1950/60-tal.

GOLVLAMPA, 1950/60-tal.
4425326. GOLVLAMPA, 1950/60-tal.

Mässing, vitlackerad fot. Höjd inkl skärm 137 cm.

Brukssltiage. Fläckar. Repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 323