SERVERINGSVAGN, metall och spegelglas.

4425287. SERVERINGSVAGN, metall och spegelglas.

Höjd 75 cm, längd 85 cm. bredd 46,5 cm.

Bruksslitage, repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor och skav.

Antal besök: 162