KAKBURK. Plåt, "Kringlan Nils Johan", 1950-/60-tal.

4425221. KAKBURK. Plåt, "Kringlan Nils Johan", 1950-/60-tal.

Höjd 24 cm.
Bredd och djup ca 23 x 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.
Bredd och djup ca 23 x 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 163