GÖRAN BRUNIUS. Etsning, signerad. nr 182/310.

4425196. GÖRAN BRUNIUS. Etsning, signerad. nr 182/310.

Bildytans mått ca 33 x 22cm
Ramens mått ca 49 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 33 x 22cm
Ramens mått ca 49 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 156