JØRGEN ROED. Olja på duk.

JØRGEN ROED. Olja på duk.
442516. JØRGEN ROED. Olja på duk.

Landskap med ruin. Monogramsignerad JR 16x24 cm.

Brukslitage. Något lös i inramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 449