Matsalsstolar, Danmark, 1960-tal (5).

4425059. Matsalsstolar, Danmark, 1960-tal (5).

Massivt trä, betsat teakträ. Ryggstöd och sits klädda och täckta med tyg. metallförening.

Var och en ca.. Höjd 81 cm x Sh. 45 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 213