EN SAMLING FÖRGYLLDA & ANDRA KNAPPAR.

4425031. EN SAMLING FÖRGYLLDA & ANDRA KNAPPAR.

För att inkludera förgyllda ankare och krondekorerade knappar, tillverkare att inkludera Gaunt, Kenning, Waterbury etc. (antal).

Några synliga böjningar, bucklor, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 144