ORIENTMATTA. Kashan, persisk, semiantik, signerad, ca 397x280 cm.

4424917. ORIENTMATTA. Kashan, persisk, semiantik, signerad, ca 397x280 cm.

ca 397x280 cm.

Smärre bruksslitage, nyligen tvättad.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 397x280 cm.

Antal besök: 360