ARKIVHURTS. 1900-talets mitt, vitmålad.

4424837. ARKIVHURTS. 1900-talets mitt, vitmålad.

Höjd 69, bredd 131, djup 69 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 451