SNEDKLAFFBYRÅ, ek. Italien1800/1900-tal.

442463. SNEDKLAFFBYRÅ, ek. Italien1800/1900-tal.

Längd 113.5 cm. Bredd 55 cm. Höjd 110 cm.

Bruksslitage. Del, delar saknas. Medföljer löst. En invändig låda saknar knopp. Nycklar saknas. Skador. Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 658