ETT RUNDBORD I EK.

ETT RUNDBORD I EK.
4424512. ETT RUNDBORD I EK.

Med svarvad pelare och korsformad bas, Höjd 75cm x Diameter 111cm.

Allmänt slitage med några märken och repor, toppen är skev, se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!
4424512. ETT RUNDBORD I EK.

Antal besök: 99