RÖLLAKAN, ca 295 x 195 cm, ull.

4424506. RÖLLAKAN, ca 295 x 195 cm, ull.

Ca 295 x 195 cm. Ljusa pastellfärger.

Bruksskick. Fläckar. Ytterkanter med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 146