TRÄDGÅRDSSKULPTUR, rådjur, stenmassa.

4424467. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, rådjur, stenmassa.

Mått ca 74x56 cm
Höjd ca 54 cm.

Bruks- och väderslitage. Ytsmuts. Nagg, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 74x56 cm
Höjd ca 54 cm.

Antal besök: 494