ÖVNINGSVÄRJA. E. Svalling, Eskilstuna.

4424436. ÖVNINGSVÄRJA. E. Svalling, Eskilstuna.

Stämplad.
Längd ca 107 cm.

Bruksslitage. Jack och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad.
Längd ca 107 cm.

Antal besök: 294