VATTENKARAFF, med glas, 1800-tal.

4424377. VATTENKARAFF, med glas, 1800-tal.

höjd 21 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 21 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 150