Klaffbord. Furu, 1900-tal.

Klaffbord. Furu, 1900-tal.
4424366. Klaffbord. Furu, 1900-tal.

Höjd: 76 cm, bredd: 85 cm, längd med klaffar 99 cm, längd utan klaffar 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 848