SEVERIN NILSON. Olja på pannå.

442423. SEVERIN NILSON. Olja på pannå.

Flicka med hund. Signerad. 52x40 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 848