FÄLLBORD, Alrot, 1800-tal.

FÄLLBORD, Alrot, 1800-tal.
4424061. FÄLLBORD, Alrot, 1800-tal.

Skiva fanérad med rot, svärtad fot.
Höjd 72 cm
Bordsskiva ca 88x89 cm.

Ålderslitage, brukslitage, förekommer sprickor, förstärkningar/kompletteringar/slitage/nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm
Bordsskiva ca 88x89 cm.

Antal besök: 436