TRÅG, 2 st, trä, 1900-talets första hälft.

4424046. TRÅG, 2 st, trä, 1900-talets första hälft.

Mått: 23x63x34 cm och 29x63x37,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 474