SKULPTUR, bemålad betong, Lejon, 1900-talets andra hälft.

442403. SKULPTUR, bemålad betong, Lejon, 1900-talets andra hälft.

Höjd 60 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, mindre avslag på sockel, lagning vid nos.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 977