4423973. ULLA PROCOPÉ. Servis, porslin, "Valencia", Arabia.
2 Tekoppar med fat, höjd ca 6,5 cm
7 kaffekoppar med fat, höjd ca 5 cm
5 Assietter, diameter ca 19,5 cm
4 Tallrikar, diameter ca 26 cm.
Fint bruksskick, 2 extra kaffekoppar utan fat följer varav 1 st med nagg.