KRISTALLKRONA, mässing med prismor, 5 ljusarmar, 1900-talets senare hälft.

442396. KRISTALLKRONA, mässing med prismor, 5 ljusarmar, 1900-talets senare hälft.

Höjd 45 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 559