PALLAR/PUFFAR, 2 st, 19/2000-tal.

4423936. PALLAR/PUFFAR, 2 st, 19/2000-tal.

på hjul, ca 70 x 70 cm, höjd ca 40 cm.

Kuddarna har släpp i sömmarna, slitage, hjulen rullar dåligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 421