SIDEBOARD, björk, art deco, 1920/30-tal.

4423884. SIDEBOARD, björk, art deco, 1920/30-tal.

Höjd ca 82 cm.
Längd ca 58 cm.
Bredd ca 32 cm.

Åldersslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 82 cm.
Längd ca 58 cm.
Bredd ca 32 cm.

Åldersslitage, repor, märken.

Antal besök: 354