KLAFFBORD, AB Tuarps Möbelindustri, 1900-talets mitt.

4423823. KLAFFBORD, AB Tuarps Möbelindustri, 1900-talets mitt.

Valnötsfaner. Med två klaffar. Total längd 120 cm. Djup 50 cm. Höjd 62 cm.

Bruksslitage. Märken och smärre skador på bordskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 231