SLAGBORD, "Norden", IKEA.

SLAGBORD, "Norden", IKEA.
4423728. SLAGBORD, "Norden", IKEA.

Med lådor. Björk. Höjd 74, bredd 80, längd 26+64+64 cm, totalt utfällt 154 cm.

Bruksslitage. Repor, märken och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 360