OLLE KÅKS. Screentryck, signerat.

4423716. OLLE KÅKS. Screentryck, signerat.

O. Kåks / JP Screen. 102 x 71 cm. Rammått 105 x 75 cm.

Uppklistrad. Skador. Repor och märken.

Olle Kåks (1941–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olle Kåks (1941–2003)

Antal besök: 149