DOCKSKÅP, trä, 1900-tal.

DOCKSKÅP, trä, 1900-tal.
4423689. DOCKSKÅP, trä, 1900-tal.

Delvis bemålat dockhus med ett våningsplan. Handgjord. Höjd 61 cm. Bredd 22 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall, märken och skador.

Tema

Det inredda rummet

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Det inredda rummet

Antal besök: 1 115