LJUSSTAKE, mässing, jugend.

LJUSSTAKE, mässing, jugend.
4423673. LJUSSTAKE, mässing, jugend.

Längd 27, höjd 42 cm.

Bruksslitage, slagskador vid foten, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27, höjd 42 cm.

Antal besök: 205