KISTOR, 2 stycken, 1800/1900-tal.

442366. KISTOR, 2 stycken, 1800/1900-tal.

Längd 85 cm
Bredd 54 cm
Höjd 37 cm,
Längd 78 cm
Bredd 51 cm
Höjd 34 cm.

Den ena mer slitage den andra bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85 cm
Bredd 54 cm
Höjd 37 cm,
Längd 78 cm
Bredd 51 cm
Höjd 34 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 504